Семінар-практикум вчителів біології та географії

28 лютого 2020 року у Мукша-Китайгородському ліцеї відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради було організовано семінар-практикум вчителів біології, хімії, інформатики та географії закладів загальної середньої освіти громади “Використання методу проєктів як одного зі шляхів створення умов для творчої самореалізації учнів на уроках біології, хімії, інформатики та географії”. Всі учасники семінару відвідали відкриті уроки, майстер-клас та міні-тренінг. Міні-тренінг на тему “Популяційно-статистичний метод дослідження організмів” було підготовлено та проведено мною. Мимоволі хтось сказав, що це був не лише семінар, а зустріч випускників, адже в одній аудиторії зібралися випускники різних років нашого університету. Особливо приєно було зустріти випусників природничого факультету, зокрема Віталія Васильовича Вахняка (проводив бінарний урок) та Василя Олеговича Павка (учасник семінару). Віталій Вахняк вже досвідчений вчитель, який декілька років поширює свої знання серед учнівської молоді. Vasyl Pavko на посаді працює декілька місяців, лише у грудні 2019 року отримав диплом магістра. Керівники навчальних закладів, де працюють Віталій Васильович та Василь Олегович, надзвичайно задоволені нашими випускниками. Приємно, що наша робота приносить результати!

Світлина від Валентини Колодий.