Переможці бізнес-проектів!

3 грудня 2020 року завершилося підбиття підсумків та визначення переможців фіналу обласного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині!» серед учнів закладів професійно-технічної та студентів закладів вищої освіти нашої області.
До участі в фіналі було допущено 18 кращих бізнес-проєктів, серед яких конкурсною комісією визначено призерів та переможців. Кам’янеччину в номінації
«Вища освіта» представляли студенти природничого факультету КПНУ ім. І. ОгієнкаНаумук Ярослав та Галянт Юрій, які здобули переконливу перемогу. Срібним призером у номінації «Професійно-технічна освіта» став бізнес-проєкт учениці ДНЗ «Подільський центр ПТО» Мігіліної Вероніки.
Директор Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості Постова Н.І. вітає учасників конкурсу з високими результатами та бажає їм не зупинятись на досягнутому.